Používáme cookies. Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Přesvědčte se

Naše projekty

Každý projekt je jiný, ale cíl mají vždy stejný - vytvořit spolehlivý web, který bude mnoho let dobře sloužit svému účelu.

SATT

Pro žďárskou firmu SATT jsme vytvořili web a objednávkový systém jejich služeb. Máme na starosti pravidelnou správu redakčního systému a telefonickou podporu.

Zobrazit web

Chiaravalli

Návrh a tvorba webu i eShopu napojeného na informační systém Helios. Staráme se o pravidelné aktualizace webu i eShopu, spravujeme i reklamní kampaně Google Ads a Sklik.

Zobrazit web

Solutech

Pro poděbradskou firmu Solutech jsme vytvořili dvojjazyčný web na otevřeném redakčním systému. Staráme se o pravidelné aktualizace a reklamní kampaně.

Zobrazit web

Troma-Mach

Připravili jsme kompletní redesign původního webu s přehlednější strukturou produktů. Pravidelně se staráme o aktualizace redakčního systému i správu online reklamy.

Zobrazit web

ALVAO

Návrh a tvorba čtyř jazykových verzí webů pro žďárskou firmu ALVAO. Pravidelně aktualizujme redakční systém a pomáháme se správou reklamních kampaní Google Ads.

Zobrazit web

ICE

Pro žďárskou firmu ICE jsme navrhli a vytvořili několik webů. Staráme se o pravidelné aktualizace a úpravy obsahu.

Zobrazit web

Jsme tu pro vás

Nebojte se zeptat!

Tvorba webů není (naštěstí) raketová věda, takže vám rádi vše vysvětlíme, pomůžeme sestavit zadání a připravit obsah. A pak společně krok za krokem vytvoříme web, který vám bude dobře sloužit.

Kontaktujte nás