Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Přesvědčte se

Naše projekty

Multitrans CZ

Vytvořili jsme nový dvojjazyčný web pro přepravní společnost Multitrans CZ podle grafického návrhu Bloomfield studia s texty Obsahovky.

Zobrazit web

Knihovna Žďár nad Sázavou

Pro žďárskou knihovnu J.M.Sychry jsme vytvořili nový web s moduly pro správu a plánování otevírací doby, pořádaných akcí a služeb. Zajišťujeme pravidelnou správu a přidáváme postupně i nové funkce.

Zobrazit web

ALVAO

Vytvořili jsme návrh a naprogramovali čtyři jazykové verze webů pro firmu ALVAO. Web neustále rozšiřujeme a zajišťujeme pravidelnou správu.

Zobrazit web

Vysočina s dětmi

Vytvořili jsme grafiku a web pro náš projekt ke sdílení výletů a míst, která stojí za to na Vysočině vidět - s rodinou i s dětmi.

Zobrazit web

Nadační fond Františka Podstatzky-Lichtensteina

Pro Nadační fond Františka Podstatzky-Lichtensteina jsme vytvořili nový web s přehledem pomoci a pořádaných akcí. Zajišťujeme pravidelnou správu a úpravy obsahu.

Zobrazit web

SPOPHY

Vytvořili jsme web pro značku SPOPHY podle grafického návrhu Bloomfield studia.

Zobrazit web

SATT

Pro žďárskou firmu SATT jsme vytvořili web s informacemi o jednotlivých divizích a s objednávkovým systémem služeb. Zajišťujeme pravidelnou správu a další rozvoj webu.

Zobrazit web

Solutech

Připravili jsme více jazyčný web pro firmu Solutech. Staráme se o pravidelné aktualizace redakčního systému October a spravujeme online reklamy Google Ads a Sklik.

Zobrazit web

Jsme tu pro vás

Nebojte se zeptat!

Tvorba webů není raketová věda, takže vám vše rádi vysvětlíme a pomůžeme připravit zadání i obsah vašich stránek. A pak krok za krokem vytvoříme web, který vám bude dobře sloužit.

Kontaktujte nás