Používáme cookies. Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Krok za krokem

Půjdeme

Krok za krokem

1

Začneme vašimi požadavky na webové stránky,  jejich strukturou a obsahem. Připravíme grafický návrh a upravíme ho podle vašich připomínek.

2

Používáme moderní technologie. Váš web postavíme na spolehlivém redakčním systému OctoberCMS, ve kterém se vám bude obsah dobře upravovat.

3

Zajistíme registraci domény, hostingu a spuštění vašeho webu. Vše pečlivě otestujeme a nastavíme sledování návštevnosti. A postaráme se o váš web i do budoucna.

Přesvědčte se

Naše projekty

Každý projekt je jiný, ale cíl mají vždy stejný - vytvořit spolehlivý web, který bude sloužit svému účelu a  díky pravidelné správě fungovat mnoho let.

SATT

Pro žďárskou firmu SATT jsme vytvořili web a objednávkový systém jejich služeb. Máme na starosti pravidelnou správu redakčního systému a telefonickou podporu.

Zobrazit web

Chiaravalli

Návrh a tvorba webu i eShopu napojeného na informační systém Helios. Staráme se o pravidelné aktualizace webu i eShopu, spravujeme i reklamní kampaně Google Ads a Sklik.

Zobrazit web

Solutech

Pro poděbradskou firmu Solutech jsme vytvořili dvojjazyčný web na otevřeném redakčním systému. Staráme se o pravidelné aktualizace a reklamní kampaně.

Zobrazit web

Troma-Mach

Připravili jsme kompletní redesign původního webu s přehlednější strukturou produktů. Pravidelně se staráme o aktualizace redakčního systému i správu online reklamy.

Zobrazit web
Martin Drdla. Šikovní zubaři

Napsali o naší práci

Návrh skutečně funkčních, zákaznicky orientovaných webových stránek s cíleným tahem na branku, přehledná navigace, jednoduchá čistá grafika, skvělá komunikace a dobré marketingové rady. Prostě skvěle odvedená práce. Zapojení Honzy do všech našich projektů nás vždy uchránilo před zbytečnými pokusy a omyly, ušetřilo nám čas a vynaložené náklady se vždy rychle vrátily.

Martin Drdla. Šikovní zubaři

Jsme tu pro vás

Nebojte se zeptat!

Tvorba webů není (naštěstí) raketová věda, takže vám rádi vše vysvětlíme, pomůžeme sestavit zadání a připravit obsah. A pak společně krok za krokem vytvoříme web, který vám bude dobře sloužit.

Kontaktujte nás