Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Krok za krokem

Půjdeme

Krok za krokem

1

Vytvoříme dobrý návrh
Začneme vašimi požadavky na webové stránky,  jejich strukturou a obsahem. Připravíme grafický návrh a upravíme ho podle vašich připomínek.

2

Obsah si můžete upravit sami
Používáme moderní technologie. Váš web postavíme na spolehlivém redakčním systému OctoberCMS, ve kterém se vám bude obsah dobře upravovat.

3

O vše se postaráme
Zajistíme registraci domény, hostingu a spuštění vašeho webu. Vše pečlivě otestujeme a nastavíme sledování návštevnosti. A postaráme se o váš web i do budoucna.

Přesvědčte se

Naše projekty

Každý projekt je jiný, ale cíl mají vždy stejný - vytvořit spolehlivý web, který bude sloužit svému účelu a  díky pravidelné správě fungovat mnoho let.

SATT

Pro žďárskou firmu SATT jsme vytvořili web s informacemi o jednotlivých divizích a s objednávkovým systémem služeb. Zajišťujeme pravidelnou správu a další rozvoj webu.

Zobrazit web

Sidente

Tvorba webu podle dodaného grafického návrhu, pravidelná správa.

Zobrazit web

Nadační fond Františka Podstatzky-Lichtensteina

Pro Nadační fond Františka Podstatzky-Lichtensteina jsme vytvořili nový web s přehledem pomoci a pořádaných akcí. Zajišťujeme pravidelnou správu a úpravy obsahu.

Zobrazit web

Naše rostliny

Herbář rostlin s více než tisíci podrobnými záznamy pro fotografa Františka Matouška. Staráme se o pravidelné aktualizace webu a úpravy pluginu herbáře.

Zobrazit web
Martin Drdla. Šikovní zubaři

Napsali o naší práci

Návrh skutečně funkčních, zákaznicky orientovaných webových stránek s cíleným tahem na branku, přehledná navigace, jednoduchá čistá grafika, skvělá komunikace a dobré marketingové rady. Prostě skvěle odvedená práce. Zapojení Honzy do všech našich projektů nás vždy uchránilo před zbytečnými pokusy a omyly, ušetřilo nám čas a vynaložené náklady se vždy rychle vrátily.

Martin Drdla. Šikovní zubaři

Jsme tu pro vás

Nebojte se zeptat!

Tvorba webů není raketová věda, takže vám vše rádi vysvětlíme a pomůžeme připravit zadání i obsah vašich stránek. A pak krok za krokem vytvoříme web, který vám bude dobře sloužit.

Kontaktujte nás