Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Dlouhodobý rozvoj webu

Má to smysl

Dlouhodobý rozvoj webu

1

Držet krok
Moderní redakční systémy se dnes vyvíjejí velmi rychle. Ten váš budeme pravidelně zálohovat, aktualizovat a rozšiřovat o nové funkce.

2

Měřit a rozumět
Kdo neměří, neví. Pravidelně budeme sledovat statistiky návštěvnosti a upravovat obsah a strukturu webu tak, aby byl maximálně přehledný a návštěvníci na něm našli přesně to, co hledají.

3

Být vidět
Kdo se chce rychle prosadit, musí investovat do reklamy. Připravíme pro vás reklamní kampaně a budeme je pravidelně upravovat tak, aby vám investované peníze přinesly maximum konverzí. A pomůžeme vám i na sociálních sítích.

Přesvědčte se

Naše projekty

Strojírna Benc

Pro Strojírnu Benc jsme připravili návrh redesignu jejich původních stránek a naprogramovali nový moderní web. Staráme se o pravidelné aktualizace i úpravy obsahu.

Zobrazit web

Naše rostliny

Herbář rostlin s více než tisíci podrobnými záznamy pro fotografa Františka Matouška. Staráme se o pravidelné aktualizace webu a úpravy pluginu herbáře.

Zobrazit web

Svaz chovatelů českého strakatého skotu

Návrh a tvorba webu, plugin pro automatické publikování novinek na Facebook. Pravidelná správa.

Zobrazit web

Kovačka

Tvorba malého webu podle dodaného návrhu, pravidelná správa redakčního systému.

Zobrazit web
Ladislav Hanousek, pediatr

Napsali o nás

Jan mi podle mého přání přislíbil vytvořit web jednoduchý a přehledný, který by se následně dobře doplňoval fotografiemi a cestovatelskými informacemi. Přestože se nakonec ukázalo, že bude třeba na web umístit přes dva tisíce fotografií, abych obsáhl své cesty za poslední roky, a že bude nutné fotografie rozčlenit do více jak sto galerií, jsem přesvědčen, že se mu to neuvěřitelně povedlo. Měl se mnou svatou trpělivost, vycházel vstříc mým nejrůznějším nápadům. Pokládám Jana Vinceho za skutečného profesionála, jsem mu za stránky vděčný a brzo vytvoříme i web pediatrický.

Ladislav Hanousek, pediatr

Jsme tu pro vás

Nebojte se zeptat!

Tvorba webů není raketová věda, takže vám vše rádi vysvětlíme a pomůžeme připravit zadání i obsah vašich stránek. A pak krok za krokem vytvoříme web, který vám bude dobře sloužit.

Kontaktujte nás