Používáme cookies. Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Dlouhodobý rozvoj webu

Má to smysl

Dlouhodobý rozvoj webu

1

Moderní redakční systémy se dnes vyvíjejí velmi rychle. Ten váš budeme pravidelně zálohovat, aktualizovat a rozšiřovat o nové funkce.

2

Kdo neměří, neví. Pravidelně budeme sledovat statistiky návštěvnosti a upravovat obsah a strukturu webu tak, aby byl maximálně přehledný a návštěvníci na něm našli přesně to, co hledají.

3

Kdo se chce rychle prosadit, musí investovat do reklamy. Připravíme pro vás reklamní kampaně a budeme je pravidelně upravovat tak, aby vám investované peníze přinesly maximum konverzí. A pomůžeme vám i na sociálních sítích.

Přesvědčte se

Naše projekty

Každý projekt je jiný, ale cíl mají vždy stejný - vytvořit spolehlivý web, který bude sloužit svému účelu a  díky pravidelné správě fungovat mnoho let.

SATT

Pro žďárskou firmu SATT jsme vytvořili web a objednávkový systém jejich služeb. Máme na starosti pravidelnou správu redakčního systému a telefonickou podporu.

Zobrazit web

Chiaravalli

Návrh a tvorba webu i eShopu napojeného na informační systém Helios. Staráme se o pravidelné aktualizace webu i eShopu, spravujeme i reklamní kampaně Google Ads a Sklik.

Zobrazit web

Solutech

Pro poděbradskou firmu Solutech jsme vytvořili dvojjazyčný web na otevřeném redakčním systému. Staráme se o pravidelné aktualizace a reklamní kampaně.

Zobrazit web

Troma-Mach

Připravili jsme kompletní redesign původního webu s přehlednější strukturou produktů. Pravidelně se staráme o aktualizace redakčního systému i správu online reklamy.

Zobrazit web
Ladislav Hanousek, pediatr

Napsali o nás

Jan mi podle mého přání přislíbil vytvořit web jednoduchý a přehledný, který by se následně dobře doplňoval fotografiemi a cestovatelskými informacemi. Přestože se nakonec ukázalo, že bude třeba na web umístit přes dva tisíce fotografií, abych obsáhl své cesty za poslední roky, a že bude nutné fotografie rozčlenit do více jak sto galerií, jsem přesvědčen, že se mu to neuvěřitelně povedlo. Měl se mnou svatou trpělivost, vycházel vstříc mým nejrůznějším nápadům. Pokládám Jana Vinceho za skutečného profesionála, jsem mu za stránky vděčný a brzo vytvoříme i web pediatrický.

Ladislav Hanousek, pediatr

Jsme tu pro vás

Nebojte se zeptat!

Tvorba webů není (naštěstí) raketová věda, takže vám rádi vše vysvětlíme, pomůžeme sestavit zadání a připravit obsah. A pak společně krok za krokem vytvoříme web, který vám bude dobře sloužit.

Kontaktujte nás